Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V

  • Wi-Fi
  • Ειδική αίθουσα καπνίσματος
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V Τόκιο είναι περίπου 7 χλμ. από το Μουσείο Nezu, ένα εξαιρετικό μέρος για να μάθετε διάφορα πολιτισμικά στοιχεία. Σ' αυτό το ξενοδοχείο θα έχετε Wi-Fi, που παρέχεται σε όλο το κατάλυμα.

Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και internet υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση με πολλά κανάλια, εξασφαλίζοντας τη μέγιστη άνεση των πελατών.

Το Sawagami προσφέρει πιάτα ασιατικής κουζίνας και απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V.

Sanshi no Mori Sports Field βρίσκεται σε απόσταση μόνο 600 μέτρων και ο Πύργος της Νέας Εθνικής Όπερας περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το ξενοδοχείο. Το Omoide Yokocho απέχει επίσης περίπου 3 χλμ. από το Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V. Chuo Nishi Park βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται κοντά στον σιδηροδρομικό σταθμό Nakano, σε απόσταση περίπου 700 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V Τόκιο
Mini Hotel Shinjuku Front - Vacation Stay 89788V
Τιμή μόνο για κινητά

Mini Hotel Shinjuku Front - Vacation Stay 89788V

8.2
Πολύ καλό 5 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 155 USD 140
ανά νύχτα
Mini Hotel Shinjuku Front - Vacation Stay 89774V
Τιμή μόνο για κινητά

Mini Hotel Shinjuku Front - Vacation Stay 89774V

1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 155 USD 140
ανά νύχτα
Mini Hotel Shinjuku Front - Vacation Stay 89794V
Τιμή μόνο για κινητά

Mini Hotel Shinjuku Front - Vacation Stay 89794V

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 258 USD 232
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    26 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Nakano
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ειδική αίθουσα καπνίσματος
    • Αυτόματοι πωλητές

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά σε τo Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V;
      Τo Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V είναι 30 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Τόκιο Haneda.
    • Έχει γραφείο στα δωμάτια του τo Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V;
      Σε μερικά δωμάτια του τo Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V έχει γραφείο εργασίας.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    26 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Nakano
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Business Hotel Crescent - Vacation Stay 49929V Τόκιο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο